Soft Skills Academy – uprość sobie życie!

Soft Skills Academy – uprość sobie życie!

with Brak komentarzy

logo_ssa_strona_ds

 

Studenci codziennie mierzą się z nauką do egzaminów czy pracą. Potrzebują jeszcze odpocząć czy wyjść na piwo ze znajomymi. Czy jednak starają się czasami ułatwić sobie życie?

Umiejętności miękkie są rozwiązaniem na to. Możliwość posługiwaniem się nimi w życiu pozwoli Ci między innymi dobrze zarządzać czasem. Dzięki czemu zdołasz zrobić więcej rzeczy nie marnując chwil na głupoty. Możesz również nauczyć się przemawiać tak, by każdy zawsze chciał Cię słuchać lub negocjować tak, by wyjść na plus. Jednocześnie umiejętność prowadzenia rozmów, może pozwolić Ci zawierać ciekawe kontakty oraz budować silne i dobre relacje.

Wykorzystasz te umiejętności podczas kooperacji w zespole w pracy gdzie współpraca zarządzi o Twojej przyszłej karierze. A zwiększając swoją efektywność  staniesz się lepszym studentem, który będzie mógł poświęcić się również swoim pasjom poza naukowym.

Szkolenia podczas Soft Skills Academy są prowadzone przez profesjonalnych prelegentów, skupiających się na praktycznym wykorzystaniu wspomnianych kompetencji.

Są to największe darmowe szkolenia o tej tematyce, organizowane już po raz ósmy. A tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-8 grudnia 2017r. Zapisy odbywają się do 19 listopada poprzez formularz na stronie softskillsacademy.pl

Wykład o różnicach kulturowych będący zamknięciem całego cyklu szkoleń odbędzie się 8 grudnia o godz. 18 i każdy może z niego skorzystać. Z racji, że jest to wykład otwarty nie obowiązują na niego zapisy.

Komentarze