Notatek.pl wspiera studentów. Rozdaje im vouchery na taksówki

with Brak komentarzy

Wiedza to potęga – wie o tym każdy student. Nie wszyscy jednak są świadomi, że za samo uczenie się w trakcie studiów można…  taniej jeździć taksówkami. Wszystko za sprawą wspólnej akcji serwisu Notatek.pl. który udostępnia materiały edukacyjne oraz innowacyjnej aplikacji mobilnej UBER.

Co łączy smartfony, notatki z wykładów oraz tanie przejazdy taksówkami? To krakowska firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osobom zdobywającym wykształcenie. Największy serwis internetowy, oferujący darmowe materiały edukacyjne studentom, postanowił dodatkowo ułatwić życie młodym ludziom. Notatek.pl nawiązał współpracę z innowacyjną i popularną aplikacją do zamawiania taksówek online. Dzięki temu od 5 do 10 kwietnia studenci i absolwenci, którzy aktywnie korzystają z materiałów dydaktycznych dostępnych w serwisie Notatek.pl, mogą skorzystać z promocji na przejazdy Uberem. Na naszym profilu na Facebooku znajdziecie specjalne vouchery z kodami upoważniającymi do przejazdów tańszych o 50 złotych.

Notatek_Uber_facebook

„Na co dzień pomagamy studentom w nauce, dostarczając im darmowe materiały dydaktyczne. Chcieliśmy młodym ludziom dodatkowo jeszcze ułatwić życie na studiach – wszak niektórzy młodzi ludzie jednocześnie pracują zarobkowo. Dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z Uberem, który – podobnie jak Notatek.pl – oferuje innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają zmianom technologicznym w naszym życiu. Każdy z nas ma smartfona, każdy korzysta z niego niemal nieustannie i chciałby móc za jego pomocą mieć dostęp do najważniejszych w danym momencie usług. My to im ułatwiamy” – tłumaczy Przemysław Kadula, założyciel serwisu Notatek.pl.

 

Komentarze