Stypendium dla Ciebie

with Brak komentarzy

Już niedługo wakacje. To odpoczynek i czas na naładowanie baterii przed kolejnym rokiem nauki. To też świetny moment, aby poszukać ciekawych ofert stypendiów, grantów czy konkursów. Jednak nie musisz przeszukiwać całego internetu, aby znaleźć stypendium dla siebie. Wystarczy, że zajrzysz na stronę www.mojestypendium.pl.

Mojestypendium.pl to wyjątkowy portal edukacyjno-informacyjny w Polsce – jedyny, który tak kompleksowo informuje o stypendiach. W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 6000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów.

Jest to strona dla uczniów i studentów, nauczycieli, doktorantów, młodych naukowców, artystów i sportowców – wszystkich, którzy szukają możliwości finansowania swojego rozwoju. Dzięki wyszukiwarce każdy zainteresowany może znaleźć ofertę najbardziej odpowiadającą jego zainteresowaniom i potrzebom.

Na stronie mojestypendium.pl można znaleźć nie tylko najświeższe informacje o stypendiach i konkursach, ale również artykuły o regulacjach prawnych dotyczących przyznawania stypendiów i porady jak zdobyć stypendium.

Zapraszamy też na profil na Facebooku: www.facebook.com/mojestypendiumpl

Serwis powstał w 2006 r. Prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z PolskoAmerykańską Fundacją Wolności.

Komentarze