Ucz języka obcego na własnej platformie e-learningowej

with Brak komentarzy

Nauczanie języka obcego na własnej platformie językowej jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko dzięki platformie e-learninowej Edustation, na której uczący języków obcych, niezależnie czy są korepetytorami, grupą nauczycieli czy szkołą, mogą rozszerzyć swoje możliwości i nauczać online bądź metodą blended learning.

Na platformie e-learningowej Edustation możliwe jest tworzenie interaktywnych materiałów językowych. Nauczającego języków obcych ograniczają wyłącznie pomysły na scenariusz zajęć, a zatem wszystko zależy od kreatywności i wizji przekazania wiedzy uczniowi. Dzięki wielu interaktywnym elementom możliwe jest budowanie tematycznych modułów językowych, urozmaiconych czytaniem, słuchaniem i ćwiczeniami, bądź konstruowanie krótkich treści, nagrań czy testów, które są automatycznie sprawdzane. Materiały zamiast przygotowywać, a następnie drukować bądź kserować, wystarczy raz wprowadzić na platformę w formie interaktywnej i udostępniać wyłącznie swoim uczniom!

Co istotne, do platformy e-learningowej dla uczącego przypisany jest indywidualny, niepowtarzalny adres, a o kształcie nauczania wewnątrz oraz dostępie do platformy decyduje tylko nauczyciel. Dzięki panelowi menedżera możliwe jest dodawanie i usuwanie uczniów, tworzenie grup, przypisywanie stworzonych materiałów, analizowanie statystyk i generowanie raportów.

Nauczyciel posiadając i ucząc na własnej platformie e-learningowej, nie tylko zyskuje narzędzie uatrakcyjniające przekazywanie wiedzy, ale otrzymuje również możliwość dodatkowego zarobku, bowiem kwestia udzielania płatnego dostępu do własnej platformy e-learningowej leży wyłącznie w gestii nauczyciela lub szkoły językowej. Edustation umożliwia również dołączenie do programu partnerskiego, dzięki któremu własne, płatne materiały językowe można oferować wszystkim użytkownikom.

Rozpocznij przygodę z platformą e-learningową, stań się nowoczesną szkołą językową, nauczycielem czy korepetytorem, zwiększ zyski i zdobądź nowych uczniów, a przede wszystkim ich sympatię i szacunek.

Komentarze