wielokierunkowa.blogspot.com

with Brak komentarzy

Studiujemy. Wielu z nas nawet na dwóch kierunkach. Wielu z nas łączy studia z pracą lub pasją. Wielu z nas robi to z naprawdę dobrym skutkiem.

Ta dziewczyna jest jedną z NAS! A sposób, w jaki radzi sobie z natłokiem zajęć, jest imponujący.

Wyobrażasz sobie studiowanie dwóch ciężkich kierunków jednocześnie? Nie bardzo? Sandra studiuje inżynierię materiałową i filologię angielską. Dodatkowo uczyła się hiszpańskiego, niemieckiego, od niedawna też szwedzkiego. Ciągle jej mało – od razu można wyczuć młodzieńczy pierwiastek, pełen optymizmu i energii 😉

Blog Sandry to jej swoisty pamiętnik, ale także publiczny dziennik tego, co planuje i czego udało jej się dokonać. To nie są puste słowa, typu „jutro powtórzę”, „pojutrze zrobię”… Wszystkie zadania i ich wykonanie liczone są procentowo – i bezlitośnie!

Sandra prowadzi blog w sposób ciekawy, przejrzysty ale i regularny – „odhaczając” zaplanowane zadania. Może wpędzić Cię to w kompleksy – jej doba ma tyle samo co Twoja, a Sandrze udaje się zrobić tyle rzeczy! – ale może też być porządnym motywującym kopniakiem.

Na nas zadziałała w ten drugi sposób. Jeśli na Was też, przeglądajcie materiały na Notatku i edukujcie się we własnym zakresie – nie tylko do kolosów, egzaminów i sesji!

Komentarze